11 sty 2013

Pokaż plecy! Zjawiskowe, piękne i seksowne – suknie ślubne z odkrytymi plecami. Wykończone koronką, jedwabiem, kwiatami. Jeżeli macie do tego warunki, czyli sylwetka wam na to pozwala, to szczerze polecam. Bo pamiętajmy, że odsłaniając plecy musimy mieć pewność, że zrobią wrażenie, przyciągną wzrok, zatrzymają oddech u niejednego gościa. Doskonale wyglądają z rozpuszczonymi włosami, opaloną skórą i … naturalnym, szczęśliwym uśmiechem (o tym proszę, nie zapominajcie :))

Suknie ślubne - okryte plecy

Suknie wieczorowe z odkrytymi plecami to kwintesencja kobiecości. Wyglądają zniewalająco, kusząco, są unikalnym i jedynym w swoim rodzaju połączeniem elegancji z seksownością. Kobiece i zarezerwowane na wyjątkowe okazje. Ślub to całkiem dobra okazja by nabyć suknię z odkrytymi plecami…

Wybrałam dla Was moim zdaniem najciekawsze projekty i pomysły. Najnowszy trend ślubny to duży dekolt na plecach subtelnie wykończony lub zakryty koronką.

Suknie ślubne

Suknia ślubna - odkryte plecy

Suknie ślubne z odkrytymi plecami.

Anna Wieruszewska

2 odpowiedzi

    pięknie! ale dlaczego bez nazwisk projektantów?

    Wiatm, gdzie mozna dostac powyższe suknie slubne, mianowicie tę pierwszą? Jestem nia zafascynowana i własnie tego chcę i potrzebuje.:) Błagam o pomoc- Gdzie moge ja kupić?:)

Dodaj odpowiedź